Drony – fotografování z ptačí perspektivy

V posledních měsících jsem měl možnost podílet se na knize o dronech kamráda Petra Juračky – Drony – fotografování z ptačí perspektivy. Nejen, že je plná hezkých fotografií, obsahuje také celou řadu důležitých informací o stavbě a vylepšování dronů vlastní konstrukce.

Za 299 kč je to určitě výhodná koupě :)

 

drony_obalka

Anotace:

Ať už jste ryzí začátečníci, kteří teprve zvažují nákup prvního dronu, či jste modeláři stavějící svůj vlastní létající stroj, v této knize naleznete shrnutí současných hlavních poznatků o tom, co drony jsou, jak létají, jak se ovládají a hlavně – jak se s nimi fotografuje a natáčejí videa.

Neotřelá perspektiva ptačího pohledu má sílu diváka doslova uhranout, usadit ho do křesla a donutit jej sledovat záběry světa, který je shora mnohdy hezčí, půvabnější a mystičtější než z naší lidské perspektivy. Jenomže koupit dron a vyletět z krabice nestačí. Létání s drony má mnoho specifik, bez nezbytných základních znalostí nejen fyziky, ale i správného nastavení kamer, využívajícího každého paprsku slunečního světla, to prostě nejde. Pokud vás drony zaujaly a chcete-li si i vy donést domů z vašeho výletu úchvatné a profesionálně působící záběry, tato kniha je určena právě vám. Napsali ji naši přední čeští odborníci, kteří umí s drony doslova kouzlit, a kteří si nic nenechali pro sebe, včetně svých krušných začátků.

Odkaz do e-shopu nakl. Grada:

https://www.grada.cz/drony-fotografovani-z-ptaci-perspektivy-8954

FacebookTwitterGoogle+

Leave a reply

Your email address will not be published.